Ardahan
Odamızdan Haberler

ARDAHAN TSO'NUN KURUMSAL BAŞARISI BİR KEZ DAHA BELGELENDİ.

  • 24.09.2020
  • ATSO
Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) kurumsal başarısını bir kez daha belgeleyerek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Belgemiz ile 5 yıldızlı Akredite oda olduğumuzu bir kez daha kanıtladı.
ATSO’da , ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Belgemiz Yönetim Sistemi Belgelendirme denetimini gerçekleştirildi.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin DEMİRCİ , konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’ISO 10002:2014 Üye Memnuniyeti Sistemi belgesi ile hizmet kalitemizi daha da yukarı taşımak amacındayız. Bu kapsamda Kalite Yönetim Sisteminde ISO 9001:2015 ile hizmet kalitemiz güvence altına alınmıştır. Meclis ve Yönetim Kurulu olarak, hizmet kalitesi ve üye memnuniyeti konularında sürekli gelişim ve yenilenme gündemimizde olacaktır.”
Konu ile ilgili bilgi de veren Demirci şu detayları verdi; Almış olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Belgemiz ile 5 yıldızlı Akredite oda olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi, Üyelerimize Verdiğimiz Hizmetin Kalitesini Artıracaktır. Üyelerimizin taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini müşteri memnuniyet sistemi kapsamında ele alarak, Odamızı, çalışma alanımızdaki ticaret ve sanayiyi geliştirmeye çalışıyoruz. Odamızın tüm faaliyetleri için etkin ve verimli bir şikâyet ele alma sürecinin kurulumu ve geliştirilmesi için rehberlik sunan ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi ile Üyelerimize daha iyi bir hizmet sunarak fayda sağlamayı hedefliyoruz. Almış olduğumuz bu belge ile Odamızın saygınlığını, memnuniyetsizlikleri giderme yeteneğini artırırken, üyelerimizin geri bildirimlerine dayanarak hizmet kalitesini iyileştirilmesine katkı sunulacaktır” dedi.
Atso Başkanı Demirci ; Bu süreç içerisinde sistemin kurulmasından belgelendirme sistemine kadar geçen süreçte emeği geçen ve katkıda bulunan tüm Oda Meclisimize, Yönetim Kurulumuza, Meslek Komitelerimize ve personellerimize teşekkür ediyoruz ve hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu
  •  ARDAHAN  TSO'NUN KURUMSAL BAŞARISI BİR KEZ DAHA BELGELENDİ.
  •  ARDAHAN  TSO'NUN KURUMSAL BAŞARISI BİR KEZ DAHA BELGELENDİ.